LinkedIn

Az OLTIS Group 12 főből álló csapata  2014.8.16.-17.-én részt vett a 345 kilométer hosszú TÁTRÁTÓL A DUNÁIG váltófutó csapatbajnokságon.  A 28 óra 41 perc  58 másodperces idővel  a 41. helyet szerezte meg  az összes 124 férficsapat/mix között.  Habár 4:21 órával a győztes csapat után ért célba, de a pontozó lap első harmadában és az átlagos ideje kevesebb mint 5 perc  volt kilométerenként. Mindez a futók  40 év feletti  átlagos életkora mellett, beleértve a 3 nőt a csapatban.

Szombaton délelőtt 10. óra és vasárnap délután 15. óra között, tehát  non-stop éjjel-nappal  a csapat minden tagja megtett   az Alacsony-Tátrában lévő Jasnából a pozsonyi  dunai  rakpartig terjedő útvonalon összesen három körülbelül 10 km hosszúságú szakaszt. Mindig csak a csapat egy tagja futott és a többiek autóval haladtak a stafétabot további  átadására. Éppen ez a része a „logisztikának”  tehát melyik autó, mely futókkal,  mikor legyen az átadás helyén, volt csapatunk számára az egyik legnehezebb kihívás. A feladattal becsülettel megbirkóztunk a vállalat jelmondata szellemében: RENDSZERT VISZÜNK A LOGISZTIKÁJÁBA.